Trend lambader aydınlatma modelleri

lambader modelleri 2017 1
Paylaş
 

Evlerin ışıklandırılması son derece önemli olan konulardan bir tanesidir. Son dönemde ışıklar genel olarak aşağıya sarkan modeller yerine sade ve yalnızca amacını en iyi şekilde yerine getirmesi için seçilmiş modeller oluyor. Bu doğrultuda insanlar daha çok parlak ışık seviyeleri yerine yeterli olabilecek ve samimi bir ortam oluşturan ışıkları tercih ediyorlar. Lambader modelleri de bu aşamada devreye giriyor. Özellikle loş bir ışığa sahip ortamlarda özel olarak bazı alanların ışıklandırılması için bu ürünler tercih ediliyor. Ancak bu ürünler boyları uzun olduğundan ve tek başlarına kullanıldığından tasarım aşamasında da son derece önemli oluyorlar. Koyuldukları alanın havasını kısa süre içerisinde değiştirme şansları oluyor.

Lambader Renklerinin Seçimi

Genel olarak ışık saçan bir eşya olduğundan açık renkler bu ürünlerde tercih ediliyor. Beyaz, krem, açık kahve ve bu tarzda birçok farklı renk bu ürünlerin favori renkleri oluyor. Bu aşamada kişilerin renk seçimlerinde lam Baderlerin ayak kısımları da çok önemli oluyor. Ayak kısımlarında tercih edilen renkler tasarımda son derece etkili oluyor. Siyah ayaklı modeller en klasik olanlar olarak gösterilirken altın rengi ya da bakır gibi renkler de son derece şık bir görüntü ortaya çıkmasını sağlıyor.

Tüm bu seçeneklerin bir araya geldiği lambader modelleri evlerin çok daha şık olmasını sağlarken odanın istenilen bir bölümünün de ışıklandırılmasını sağlıyorlar. Özellikle kitaplıkların ya da şöminelerin yanlarında muhteşem bir görüntü ortaya çıkabiliyor. Ev dekorasyonunda son yıllarda aydınlat seçeneklerinde lambader seçimi oldukça fazla. Bir çok mobilya firmasıda lambader satışı yapıyor. Fiyatlarıda markaya ve modele göre değişiklik yapıyor. 2017 lambader modellerinden oluşan galeriyi inceleyip en güzelini seçebilirsiniz.

 

Ev Dekorasyon Modası

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun
Doğtaş Koltuk Takımı