Trend halı modelleri 2017

2017 halı fiyatları 1
Paylaş
 

Ev Dekorasyonunda Halı Seçimi

Öncelikle amacımızı ortaya koymalıyız. Biz halıyı neden almak istiyoruz.Evimize pastel tonlar hakim ve bizde evimize biraz renk getirecek biraz ben burdayım diyecek bir ürün mü arıyoruz ?Yoksa evimizdeki diğer renklerle uyumlu onlar içinde kaybolacak eve daha çok huzur getirecek bir ürün mü arıyoruz ? Öncelikle buna karar vermek gerekir. İnsanlar genel olarak ev dekorasyonunda evin diğer ürünleri yani perde seçimi,halı seçimi,mobilya seçimi, koltuk rengi seçimi yapar. Aslında doğru olan ev dekorasyonunda halı seçimiyle başlamak gerekir.Çünkü istediğimiz renkte desende perdeler, koltuklar bulmak daha kolay olmalıdır. El dekoma halılarda diğerleri kadar seçenek olmadığı için zorlanabilirsiniz.Halının kaliteli olup olmaması için halının ilk olarak desenini incelemek gerekir. Halı deseni çicekli ve çiceklerde kaba değili çok ince detaylar içeriyorsa ve bu desen halı üzerine yayılışında mükemmelik söz konusu ise o kaliteli işçilikli bir halı modelidir.

Halı Fiyatları

Söz konusu halı yeni bir ürün ise doğal olarak bu halını maliyeti belirleyen unsurlar başta malzemenin cinsi, kullanılan malzeme miktarı, işçilik kalitesi ve halının piyasada bulunabilirlik derecesi halını fiyatını belirler. Söz konusu eski bir halı modeli ise bu takdirde diğer tüm antika ürünlerde olduğu gibi piyasada ne derece bulunabilir olduğuna göre fiyat belirlenir. 2017 halı fiyatlarında her markanın farkı fiyat stratejisi var.

Halı Modelleri 2017

Piyada bir çok halı markası bulunuyor. Markanın fazla oluşu model sayınıda arttırıyor. Firmalar 2017 halı modellerini şimdiden mağazalarda satışına başladı. Bu sene halı modellerinde genelde cıvıl cıvıl pastel tonda halı modelleri tercih edilecek.

 

Ev Dekorasyon Dünyası

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir adet yorum var.

  1. serpil sancaktan dedi ki:

    Ya cidden çok güzel halı modelleri var kafam karıştı. modern salon dekorasyonunda nasıl bir halı seçeceğime bir türlü karar veremedim.

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun
Doğtaş Koltuk Takımı