Trend puf modelleri

son moda puf modelleri
Paylaş
 

Günümüzde oldukça en çok kullanılan salon ürünlerinden olan puf modelleri bu aralar oldukça trend. Genç ve dinamik bir dekorasyon çalışması ve yaşam alanı elde etmek adına sizler de pufları tercih edebilirsiniz. Bazı sitelerde armut koltuk olarak da adı geçiyor ve zaten tasarım olarak benzer yapıya sahip oldukları için bu iki ürünü de aynı çatı altında işleyebiliyoruz. Yaşam alanlarınızı daha renkli hale getirecek olan bu özel ürünler çok daha kullanışlı ve çok daha rahat! Özellikle kafe gibi mekanlarda bahçelerde çok daha fazla tercih ediliyor ve yaz aylarında insanlar burada oturmayı tercih ediyor. Farklı modelleri de mevcut ve dilerseniz bu modellerden bir tanesine hep birlikte göz atalım…

en güzel puf modelleri

en güzel puf modelleri

Bench Puf Modelleri

Bir koltuk gibi tasarlanmış olan ve boyut olarak sıradan modellere göre daha büyük olan özel üretim ürünlerdir. Oturma grupları arasında da ele alınabilecek olan bu özel modeller, daha kalabalık insan gruplarını ağırlamanız adına sizlere yardımcı olacaktır ve 2 ila 3 kişilik bir alternatif olarak sizlere hizmet verecektir.

2017 puf modelleri

2017 puf modelleri

Tasarım olarak gerçekten etkileyici bir görüntüye sahip ve sıradan puf modellerinden bir adım önde olduğunu da belirtmekte fayda var. Kırmızı, sarı, yeşil, siyah, beyaz ve daha birçok alternatif renk ile birlikte beklentilerinize bu konuda da yanıt alabiliyorsunuz ve daha canlı renkleri tercih ederek yaşam alanlarınızı hareketli bir hale getirmek de söz konusudur. Dilerseniz görselleri inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

Puf modelleri ve fiyatları

Evdekorasyonmodasi.com

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir adet yorum var.

  1. Ayna dedi ki:

    Cok güzel ve hos Puflar, cok begendim. Ellerinize saglik.

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun
Doğtaş Koltuk Takımı