Koçtaş vestiyer modelleri

2017 koçtaş portmanto modelleri
Paylaş
 

Koçtaş vestiyer modelleri yeni sezonun trendlerine uyum sağlayan niteliklerde tasarlanmış görünmektedir. 2017 kataloğunu yayınlayan koçtaş, vestiyer modellerinde modernliğin izlerini yansıtmış.

Vestiyer Kullanımı

Vestiyer, özellikle koridorlu evler için çok uygun bir mobilya olmaktadır. Apartman dairelerindeki koridorlarda mutlaka vestiyer kullanımını tavsiye ediyoruz. Evinize gelen misafirlerin çanta, mont gibi eşyalarını koyabileceğiniz. Ayrıca, her zaman elinizin altında olmasını istediğiniz eşyalarınızı da vestiyerin üzerine koyabilirsiniz. Çok iyi bir depolama fikri oluşturan vestiyer modelleri ile yeni sezon için modern dekorasyonlar oluşturabilirsiniz.

Koçtaş’ın Portmanto Tasarımları

Türkiye’nin en çok tercih edilen yapı marketleri arasındaki Koçtaş, yeni sezon ürünlerinin tamamında modernliği ve kullanışlılığı ön planda tutmaktadır. Koçtaş vestiyer modelleri de birbirinden şık ve tarz tasarımlardan oluşuyor. Koçtaş’ın vestiyer modellerinde ahşap renklerin ağırlıkta olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca, lake beyaz kombinasyonundan oluşan vestiyer modelleri de ilgi çekmektedir. Koçtaş mağazasına giderek siz de eviniz için en uygun mobilya çözümlerini bulabilirsiniz.

Koçtaş’dan aldığınız mobilyaların tamamı demonte olarak satılmaktadır. Eğer montaj hizmetinden faydalanmak isterseniz, belirli bir ücret karşılığında hem nakliye hem de montaj hizmetini kullanabilirsiniz. Koçtaş mobilyalarında her zaman montaj hizmeti almanızı öneriyoruz. Kurulumları çok kolay olmayan bu mobilyalarda çeşitli problemler ile karşılaşmamak için profesyonel bir montaj hizmetinden faydalanmanızı tavsiye ediyoruz.

Koçtaş vestiyer ve portmanto modellerinin yanı sıra ayakkabılık modellerinde de oldukça iddialı. Koçtaş portmanto modelleriyle genellikle aynı amaçta kullanılsa da Koçtaş ayakkabılık modelleri de tek başına alınmaya değer olduğunu göstermekte.

Evdekorasyonmodasi.com

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir adet yorum var.

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun
Doğtaş Koltuk Takımı