Koçtaş avize aydınlatma modelleri 2017

Koçtaş gül bahçesi aydınlatma modeli 1
Paylaş
 

Ev dekorasyonunda aydınlatma seçimi oldukça önemlidir. Yapı market devi olan Koçtaş avize modelleri ise 2017 yılına damgasını vuracak. Dekorasyonda aydınlatma modelleri ev ile uyumlu olmalıdır. Aydınlatma seçiminde ışığın yüksekliği, avize rengi gibi bir çok detay bulunuyor.

Koçtaş gül bahçesi aydınlatma modeli

Koçtaş gül bahçesi aydınlatma modeli

Bir çok firma farklı aydınlatma ürünleri üretmekte. Aydınlatma ürünlerinin içinde avize modelleri, aplikler, lambader,abajur gibi bir çok farklı ürün bulunuyor. Koçtaş bu saydığımız tüm aydınlatma ürünlerinde onlarca farklı seçenek sunarak her kesime ve bütçeye uygun modeller bulunuyor. Koçtaş aydınlatma modellerinde 2017 sezonunun trendlerini belirliyor. Bu sezon salon avize modellerinde Koçtaş’da bulunan Gül bahçesi avize modeli trendler arasında.  Koçtaş Gül bahçesi avize fiyatı ise 319,90 Tl. Ayrıca country ve modern dekorasyona uygun bir çok farklı model bulunuyor. Yine kumandalı led aydınlatma modellerinde de bir çok farklı seçenek bulunuyor.

En güzel salon aydınlatma modelleri Koçtaş

En güzel salon aydınlatma modelleri Koçtaş

Dekorasyonda görsellik oldukça önemlidir. Modern ve country tarz son zamanlarda oldukça trend. Bu dekorasyonlarda ise salon aydınlatmasında bir çok farklı tasarı tercih ediliyor. Salon dekorasyonunda tv ünitesi, orta sehpa, koltuk takımı ve yemek masası modelleri oldukça fazla tercih ediliyor. Yemek masası üzerine sarkıt aydınlatma seçenekleri genelde tercih ediliyor. Yine koltuk takımının üzerinde şık bir salon avize modeli tercih edebilirsiniz. 2017 Koçtaş avize modellerinden oluşan bir galeri hazırladık üzerine tıklayarak inceleyebilirsiniz.

 

Ev Dekorasyon Modası

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun
Doğtaş Koltuk Takımı