Halıfleks modelleri 2017

halıfleks fiyatları
Paylaş
 

Hepimizin çocukluk fotoğraflarında veya hatırasında var olan, evimizde yeri duvardan duvara saran tek renk, ağır ve kalın bir halıfleks modeli vardır zamanla yerini parkelere bırakan…

Şimdilerde ise modanın tekerrür ettiğini düşünecek olursak halıflekslerin tekrar sahalara döndüğünü gözlemleyebiliriz, üstelik eskisi gibi tek renk, ağır ve kalın değil bilakis desenli, geometrik şekilli, hafif ve çok daha ince.

Değişen ev modasına uyum sağlayan tasarımların yer aldığı ürün yelpazesi ise fazlasıyla geniş. Bu aralar en çok tercih edilen Vintage tarzındaki mobilyalara uygun minik çiçek desenlisinden, bir tek ton ama koltuk kırlentleriyle uyumlu renkler, üzerinde satranç oynanacak kadar düzgün kareli tasarımlar alıcıların beğenisine sunulmuş durumda.  Kareli ya da çiçek desenli tercih etmeyenler için bile seçenekler mevcut. Asimetrik ve geometrik desenli halıfleksler zeminlere çok farklı ve şık bir hava katacak.

Birçok kişinin tercihi olan duvar kâğıtlarına uygun desen ve renkler içeren tasarımlar da seçileceği günü bekliyor.

Gelişen teknoloji ile şimdiki halıflekslerin desen ve renk çeşitliliği kadar, kalınlıkları da farklılık gösteriyor. Çok daha ince yapısı ve antimikrobiyal doku özelliği ile hem temizlenmesi hem de temiz kalması artık çok daha kolay. Yine de temizlerken yıkamaktan ziyade silinmesinin temizlik ve koku açısından faydası olacaktır.

Çağımızın en pahalı şeylerden birinin kış mevsiminde ısınmak olduğu düşünülürse gerek ısı yalıtımı gerek dekoratif amaçla halıfleks modellerinin tercih edilmesi çok daha mantıklı.

Halıfleks Modelleri 2017

Evdekorasyonmodasi.com

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun
Doğtaş Koltuk Takımı