Evye modelleri

modern evye modelleri
Paylaş
 

Evyeler mutfakta olmazsa olmaz vazgeçilmez şeylerin başında gelir. Hem ihtiyaç dahilinde hem kullanış hem de şıklık açısından bir çok çeşiti olan evye modelleri günden güne farklı modellerle alıcılarını yine şaşırtmakta. Model olarak farklı modellerin içinde 2017 – 2018 yılında en başta gelen model çift gözlü eye modelleridir. İki gözlü eye modelleri hem kullanış açısından hem de şıklık açısından şu aralar en trend evye modelidir. Bir tarafında bulunan süzgeçle birlikte salata yaparken biber, domates, salata gibi bir çok farklı sebzeyi yıkamada kolaylık sağlayacak olan çift gözlü evye modelleri sırf bu özelliğiyle bile ortak tercih oluyor. Geçtiğimiz yıllarda tercih edilen ve zamanla yerini diğer modellere bırakmış olan çok köşeli evye modelleri bu sene çok tercih edilmemektedir.

Eğer evye almayı düşünüyorsanız size bu sene moda olan siyah, krem ya da beyaz renkli olan evyeleri tercih etmenizi öneririz. Evye markalarına geldiğimizde ise marka olarak çok zengin bir ülke olduğumuzu söylemek çok doğru olur. Son yıllarda bir çok ev araç gerecinde başta gelen İkea evye modellerinde de yeniliği takip ederek bir çok farklı model çıkarmıştır.

Diğer bir büyük markaya baktığınızda ilk gözünüze çarpan model Koçtaş olacaktır. Koçtaş ürün olarak kalitesi ve satıştan sonraki ilgisi ve ürünlerini takibi ile bir çok çiftin ilk tercihi olmakta. Koçtaş evye modellerinde ise bir çok farklı model bulmanız mümkün.

Peki evye fiyatları ne kadar ? Evye modellerini internet üzerinde 30 liraya dahi bulabilirsiniz. Ama İkea, Koçtaş ya da Tekzen gibi evye markalarında ise 140 lira ile 300 lira arasında birçok model bulabilirsiniz.

 

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun
Doğtaş Koltuk Takımı