Evinizi güzelleştirmek için çözümler, Duvar rafları

ikea duvar rafı fiyatları 2017
Paylaş
 

Kitaplarınızı sergilemek ve dilediğiniz an daha kolay ulaşabilmek adına sizler de raf modellerine göz atabilir ve tercihlerinizi yapabilirsiniz. Şık tasarımları ile dekorasyona da büyük ölçüde katkı yapmayı başaran bu özel ürünlere dilerseniz hep birlikte göz atalım…

Katlı Raflar

Aksesuarlarınız ya da bu rafa yerleştireceğiniz ürünlerin sayısı fazla ise eğer sizler de çok katlı raf modellerini tercih edebilir ve bu sayede muhafaza edeceğiniz ürünler için de yer kazanmış olursunuz. 2 ve 3 katlı raf modelleri daha şık bir duruş sergiliyor ve kalabalık bir görüntü oluşturmuyor. Katlı raflar çok daha kullanışlı ve işinize çok daha fazla yarayacaktır diye düşünüyoruz.

en şık duvar rafı örnekleri

en şık duvar rafı örnekleri

Desenli Raf Modelleri

Mobilya sektöründe özel tasarım ürünlerine çok fazla denk geliyoruz ve desenli raf modelleri de onlardan bir tanesi diye düşünüyoruz. Özel tasarımları ile birlikte daha şık bir görüntü oluşturan bu modeller sizlerin de ilgisini çekecektir ancak fiyat olarak biraz pahalı ve bu anlamda bütçelerinizi daha yüksek tutmanız gerekiyor. Desenli raf modelleri hem kullanışlı hem de görsel olarak beklentilerinize yanıt veriyor ev bu anlamda iki konuda da fayda sağlayabileceğiniz ürünler arasında yer alıyor. Sizler de online dünyayı kullanarak şık raf modellerine göz atabilir ve yaşam alanlarınız için uygun olanı ürünü tercih ederek alış verişlerinizi yapabilirsiniz. Çok sayıda mecra bu konuda sizlere yardımcı olmaya devam ediyor.

Duvar rafları nereden alınır

Duvar rafları konusunda pek çok alternatif mevcut. Bunların en başında Evidea duvar rafı modelleri geliyor. Hem malzeme hem de uygunluk açısından tercih edilen Evidea duvar rafı modelleri salonlarınızda harika duruyor. Evidea duvar rafı fiyatları ise 40 TL’den başlamakta.

Bir diğer marka ise İkea. İkea duvar rafı modelleri kalite açısından oldukça iyi. İkea duvar rafı fiyatları da 50 TL’den başlamakta. İkea duvar rafı modelleri ise hem renkli modeleriyle hem de modern duvar raflarıyla bir çok insanı kendisine geçiyor.

 

Duvar rafı modelleri ve fiyatları

Evdekorasyonmodasi.com

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun
Doğtaş Koltuk Takımı