Evidea Tv ünitesi modelleri

hesaplı tv ünitesi modelleri
Paylaş
 

Evidea internet ve mobilya kavramları yan yana geldiğinde akla gelen ilk şeyler arasında. Yıllardan beri uygun fiyatta mobilyaları internet üzerinden müşterilerine ulaştıran firma bu ticari mantıkla mobilya sektöründe yeni bir akım başlattı diyebiliriz.

Birbirinden farklı bir çok modeli ve piyasada görebileceğiniz en uygun fiyatlı ürünleriyle Evidea mobilyayı tanımlayabiliriz. Evidea tv ünitesi modellerine baktığımızda gözümüze ilk çarpan şey yine fiyat olacaktır. Fiyat aralığı 60 ₺-1300 ₺ olan Evidea tv üniteleri sizi oldukça şaşırtabilir. 120-130 liraya oldukça sade ve modern bir tv ünitesi modeline kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Evidea’nın en pahalı tv ünitesi modeli ise mango ağacından yapılan görünüşü oldukça antik olan Cubby 3 bölmeli tv ünitesi. Onun dışında o fiyatlarda modern farklı tv ünitesi modelleri de görebilirsiniz.

Renk olarak Evidea tv ünitesi modellerine baktığınızda genellikle canlı ve ferah renkler gözünüze çarpacaktır. Tv ünitelerinde genelde ferah renkler tercih edilmesi de Evidea’nın mobilya modasını ne kadar takip ettiğini görebilirsiniz. Genelde modern tarzda tv ünitelerini piyasaya süren Evidea bunun yanı sıra klasik tarzda da bir çok tv ünitesiyle ürün yelpazesini geliştirmiş. Uygun fiyat aralıklarında olan Evidea tv üniteleri bu senenin çok tercih edilen modelleri arasında.

Uygun ve şık bir tv ünitesi arıyorsanız sizde Evidea’nın sitesini gezebilirsiniz.

 

En güzel tv ünitesi modelleri Evidea

Evdekorasyonmodasi.com

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun
Doğtaş Koltuk Takımı