En şık Cafe dekorasyon örnekleri

Cafe dekorasyonu örnekleri
Paylaş
 

Günde yüzlerce kişinin ziyaret ettiği alan olan cafelerin dekorasyonu oldukça önemlidir. İnsanların rahat edebilecekleri, ilgi çekici bir alan olmalı. Farklı bir çok insan geleceği için genele hitap eden bir dekorasyon olmalı. Cafe dekorasyonunda bir çok önemli nokta bulunuyor. Cafe dekorasyonunda seçeceğiniz sandalye veya koltuk modelinden, aydınlatmaya kadar her detay önemlidir. Bu yazımızda cafe dekorasyonu nasıl olmalı konusunda fikirler ve örnekler vereceğiz.

son moda cafe dekorasyonu örnekleri

son moda cafe dekorasyonu örnekleri

Otantik Cafe Dekorasyonu

Yaptığını cafe dekorasyonu diğer cafelerden farklı ve ilginç olmalı. Kendine has tarzı, konforlu olması ve insanların evinde gibi rahat ettiği alanlar her zaman rabet görür. Son yıllarda cafe dekorasyonunda doğallık ön planda. Otantik cafe dekorasyonu ahşap masa tasarımları ve ufak sandalyeler ile oldukça zarif olabilir. Loş aydınlatma ile tamamlanan dekorasyosyon duvardaki tablolar ile ilginç bir alan haline gelebilir. Doğallık oldukça önemlidir, ağaç veya çiçekler ile farklı bir alan haline getirebilirsiniz.

farklı cafe dekorasyonu örnekleri

farklı cafe dekorasyonu örnekleri

 Butik Cafe Dekorasyonu

Cafe dekorasyonunda birbirini tamamlayan aksesuar, mobilyalar yada bir tabak bunların uyumu çok önemlidir. Cafe tasarımında kullandığınız renkler oldukça önemlidir. Cafeye giren müşteri ile olarak renkleri algılar ve ilk izlenimi bu olur. Butik cafe tasarımlarında pastel tonda renkler sürekli tercih ediliyor. Biraz daha lüksün ön planda olduğu butik cafelerde bazen chester koltuk takımı bazen ise karşınıza renkli sandalye modeli çıkabilir.

2018 cafe dekorasyonu önerileri

2018 cafe dekorasyonu önerileri

Farklı cafe dekorasyonu örnekleri

Günümüzde bir çok cafede atmosfer olarak müşterileri çekmek için farklı yöntemlere gidilmiştir. Bunlardan en önemlisi loş ışıklar diyebiliriz. Az ışıkla farklı bir hava katmayı planlayan firmalar bu yöntemle bir çok kişiyi cafelerine çekebiliyorlar. Bunun dışında duvarlara yapılan sade çizimler ve şık resimler de cafeleri öne çıkaran bir diğer önemli unsurlardan.

 

Cafe dekorasyonu örnekleri

Evdekorasyonmodasi.com

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir adet yorum var.

  1. Anonim dedi ki:

    çok iyi

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun
Doğtaş Koltuk Takımı