Doğtaş koltuk takımı modelleri ve fiyatları

Doğtaş chesterfield koltuk takımı
Paylaş
 

Doğtaş 2017 yılında da geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi koleksiyonlarına en güzellerini eklemekte. Tarz ve kalite olarak kendinden ödün vermeyen Doğtaş koltuk takımı modelleriyle de bu sene herkesi şaşırtacak. Yıllardır üstüne koyarak mobilya sektöründe kendini geliştiren firma her türlü övgüyü hak ediyor. Sadece koleksiyonlarıyla değil ödeme kolaylığında da büyük yardım sağlayan ve sattığı ürünlerin peşini bırakmayan ; herhangi bir sorun çıktığında üstüne düşeni eksiksiz yapan bir firma olan Doğtaş, bu sene en çok tercih edilen mobilya mağazaları arasında yer almakta.

Koltuk takımları evlerimizde misafirlerimizi ağırladığımız, akşam işten eve geldiğimizde konfor ve rahat aradığımız evin en önemli parçalarından biridir. Rahat bir salon takımı modeliyle bütün gününüzün yorgunluğunu unutabildiğiniz gibi misafirlerinize de iyi ve konforlu bir şekilde ağırlama şansınız mümkün. Ancak koltuk takımlarını tercih ederken dikkat etmeniz gereken pek çok husus var. Bunlardan en önemlisi renk uyumu. Kullandığınız mobilya beyaz ise mobilyalarım çok ön planda kalsın koltuk takımlarım çok göze batmasın diyorsanız koltuk takımlarınızı koyu renklerde tercih edebilirsiniz. Ancak beyaz country bir mobilyanız varsa krem ya da pudra rengi diye tabir edilen tonlarda renkleri tercih ederek salonunuza mükemmel bir şıklık taşıyabilirsiniz. Tabi mobilya kadar salon takımınızı seçerken salonunuzun rengine de dikkat etmek durumundasınız. Örneğin çok açık renkli bir mobilyanız var ve krem rengi bir oturma grubunuz varsa salonunuzun rengi kesinlikle çok açık bir renk olmamalı.

Bunun dışında alacağınız koltuk takımı modelinde tarz uyumu da oldukça önemli. Avangart bir salon takımınız varsa modern koltuk takımlarını tercih etmeniz pek de mantıklı olmayabilir. Ancak avangart salon takımım var illa avangart bir koltuk takımı tercih etmeliyim diye düşünmekte oldukça yanlış. Her şeyin fazlasının zarar olduğu gibi, ihtaşamın da fazlası hem sizi hem de salonunuzu kötü gösterebilir. Bu yüzden avangart takımlarda hafif ve sade koltuk modellerini tercih etmek oldukça mühim.

Doğtaş mobilya koltuk takımı fiyatları ise oldukça uygun. Bütçenizi aşmayacak ve taksitli ödeme imkanı sunan firmanın salon takımı fiyatları oldukça uygun fiyatlarla başlıyor. 4000 TL ile 5000 TL arasında aradığınız salon takımını bulabileceğiniz Doğtaş salon takımı modellerinde evinize hem kalite yönünden hem de bütçe yönünden büyük bir kazanç sağlayabilirsiniz. Ayrıca bir çok kredi kartına da farklı taksitler sunan Doğtaş ödeme kolaylığı yönünden de bir çok rakibinin önüne geçmekte. Bunun yanı sıra ürün satışından sonra da birebir sizinle ilgilenen ve herhangi bir yıpranma veya kırılmadan sonra yardımcı olan firma bu özelliğiyle de artı puanı kapıyor.

2017 Doğtaş koltuk takımı modellerine ve fiyatlarına gelirsek hem kaliteli hem de uygun fiyatta bir çok model olduğunu söyleyebiliriz. Birbirinden farklı renklerle ve birbirinden şık modelleriyle Doğtaş salon takımları sizi kendine hayran bırakacak. Hem avangart mobilya modellerinize hem de modern mobilya modelinize uygun tarzda koltuk takımları sunan Doğtaş 2017 salon takımı koleksiyonunda eminiz ki sizi yine büyüleyecek.

Biz de bu modellerden bir kaçını sizin inceledik. Yazımızın devamında bu modelleri inceleyebilirsiniz.

Doğtaş salon takımı modelleri ve fiyatları

 

Berlin koltuk takımı

Doğtaş Berlin salon takımı

Doğtaş Berlin salon takımı

Berlin koltuk takımı adını Almanya’nın başkentinden almakta. Tarzı ve kalitesiyle bir çok evde bulunmayı hak eden Berlin salon takımı bu sene firmanın en çok satılan modelleri arasında yer alıyor. Bir adet ikili bir adet üçlü ve iki tane de isteğe bağlı tekli koltuk  modeliyle Berlin oturma grubu modern bir salonunuz varsa tam size göre. Üçlü koltuğunu isteğe bağlı olarak çiçekli olan koltuğuyla Berlin takımı bir noktada klasik yemek odası modellerine de hitap edebiliyor. Berlin koltuk takımı fiyatı ise 3.890 TL.

Bolton salon takımı

Bolton salon takımıyla evinizde harika bir ortam yaratabilirsiniz. Doğtaş bolton oturma grubu hem uygun fiyatıyla hem de kaliteli tasarımıyla herkesi büyülüyor. Tarz ve rengiyle avangart takımlara daha uygun olduğunu göreceğiniz Bolton salon takımı bu sene en çok tutulan takımlar arasında. Bolton oturma grubu sadece fiyat ve kalitesiyle değil konforuyla da takdire şayan. Firmanın özel olarak ürettiği kumaşla bezenen ve rengiyle herkesin beğenisini kazanan bu salon takımı 6.985 TL’ye satılmakta.

Doğtaş bolton koltuk takımı

Doğtaş bolton koltuk takımı

Doğtaş Carlino oturma grubu

Doğtaş carlino salon takımı

Doğtaş carlino salon takımı

Doğtaş oturma gruplarında genel olarak gördüğünüz şey tamamiyle bütün tarzlara uyumlu olmasıdır. Carlino oturma grubu da şüphesiz ki modern ya da fonksiyonel olarak tabir edilen bir çok yemek odası modellerinize uyum sağlayacaktır.  Renk olarak kahverengi rengini bu takımda yansıtmış olan Doğtaş, bu takımı keyfinden vazgeçemeyenlerin takımı olarak adlandırmış. Burdan yola çıkarak Carlino salon takımının oldukça konforlu olduğunu anlayabilirsiniz. Peki Carlino salon takımının fiyatı ne kadar ? Bir çok kredi kartına taksit imkanıyla Doğtaş bu salon takımını indirimli fiyatıyla 5.795 liraya satıyor.

Doğtaş Chesterfield oturma grubu

Doğtaş bu sene birbirinden farklı modellerle adını duyuruyor. Bunların en başlarında gelen ve en çok satılan modeller arasında olan Chesterfield koltuk takımı bu sene de vazgeçilmezler arasına girecek gibi. Tarzı adıyla bir olan Chester modasını takip eden bu oturma grubu bir çok farklı renk seçeneğiyle de herkesi kendine hayran bırakıyor. Chesterların alıp başını gitti şu zamanlarda bilhassa çok tercih edilen koltuk takımı ise son 2 yıldır bir çok yeni evli çiftin evini süslemekte.

Doğtaş chesterfield koltuk takımı

Doğtaş chesterfield koltuk takımı

Peki Chesterfield koltuk takımını bu kadar güzel yapan şey ne ? Tarzındaki farklı duruşu ve bir çok mobilyaya kolaylıkla uygun duracak çizgileriyle Chesterfield koltuk takımı herkesin aklını karıştırıyor. Chesterfield koltuk takımı firmanın da açıkladığı gibi yaratıcılığın fazla olduğu yerde kendini dahada gösteren bir oturma grubu olarak karşımızıa çıkıyor. Chester tarzını geçtiğimiz yıllarda ofis mobilyalarında daha çok görürdük. Chesterfield koltuk takımına baktığınızda da geçmişe doğru dalabilirsiniz. Her şey iyi hoş ancak bir önemli etken de fiyat. Chesterfield koltuk takımı fiyatı indirimiyle birlikte şuan da 6.990 TL’ye satılıyor.

Doğtaş chester koltuk takımı

Doğtaş chester koltuk takımı

Doğtaş Cosy Oturma grubu

Doğtaş Cosy salon takımını nitelendirmek gerekirse ilk söyleyeceğimiz şey sanırım rahatlık olurdu. Tasarım konusunda ahım şahım bir şıklığı bulunmasa da rahatlık konusunda mükemmel bir tercih olan Cosy oturma grubu fiyatıyla da dikkat çekmekte. Bunun yanı sıra Cosy oturma grubunu misafirlerinize yönelik bile tercih edebilirsiniz. Hem üçlü hem de ikili yatak modellerinde bulunan yataklarıyla tam bir misafir kanepe takımı olan Cosy geniş ailelerce çok tercih edilmekte.

Doğtaş cosy oturma grubu

Doğtaş cosy oturma grubu

Doğtaş Cosy oturma grubu fiyatı ise oldukça uygun. İndirimli fiyatıyla şuan 3.815 TL’ye satılan Cosy oturma grubu bütçenizi aşmıyacak cinsten bir oturma grubu.

Evdekorasyonmodasi.com

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun
Doğtaş Koltuk Takımı