Çilek mobilya genç odası takımları

Çilek mobilya trend genç odası modelleri
Paylaş
 

Genç odası deyince akla ilk gelen marka şüphesiz ki Çilek mobilya. Çilek genç odası modelleriyle hem çocuklarınızın hemde sizleri mutlu ediyor. Bugün sizlere en güzel genç odası modelleri hakkında detaylı bir yazı ve modellerden oluşan galeri hazırladık.

Çilek mobilya çocuklarınız için genç odası modelleri, bebek odası takımları, yine gençlerin odaları için aydınlatma ürünleri,çalışma masası, gardırop, çocuk odası halısı, perdesi gibi çocuğunuzun odasına lazım olan her şeyi üretmeye devam ediyor. 25 yıldan yana sektöründe lider olan firma oldukça şık ve kullanışlı ürünler üretmeye devam ediyor.Çocuk odasına alacağınız mobilyalarda kalite,estetik ve kullanışlığından daha önemli bir konu var o da çocuklarınızın sağlığına zarar vermemesi. Çilek mobilya genç odası modellerinin hiç birinde çocuk sağlığını olumsuz etkileyecek bir ürün yoktur. Tüm saydığımız maddeleri bir arada bulabileceğiniz çocuklarının hayallerinde genç odası modelleri Çilek mobilya mağazalarında bulabilirsiniz. Çilek mobilya ranza modelleri de bulunuyor. Firma çok çocuklu aileler için bazı genç odası takımlarına ranza alternatifide sunuyor.

Çilek mobilya 2017 genç odası modellerinede damgasını vuracağa benziyor, bizde Çilek mobilya genç odası modellerinden oluşan bir galeri hazırladık. Üzerine tıklayarak tüm modelleri detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Çilek mobilya 2017 genç odası modeli olan Romantic genç odası modeli rengi ve ihtişamıyla bu yılın en fazla talep göre ürünlerinden biri. Beyaz rengin ihtişamı ve eskitme tarzı boyasıyla oldukça estetik bir görünümde. Çilek romantic çekirdek oda genç odası fiyatı 3,705 Tl, taksitli genç odası fiyatı ise 3,985 Tl. Ürünün ayrıca Çilek mobilya mağazalarında halı modelide bulunuyor. Çilek mobilya Romantic halı fiyatı 249 Tl. Dilerseniz bu ürünü cibinlikli genç odası modeli olarakta satın alabilirsiniz. Çilek ürünlerinde bir çok ek ürün ve değiştirme imkanı bulunuyor. Yine bu ürünün nevresim modeli, aydınlatma ve perde gibi ürünlerini Çilek mağazasında bulabilirsiniz. Prenses kızınız Romantic genç odası takımına bayılacak.

Çilek mobilya Romantic genç odası modeli

Çilek mobilya Romantic genç odası modeli

Çilek mobilya’da bir çok farklı ürün tarzı bulunuyor. Her bütçeye ve zevke hitap eden firma ürünün içinde dahi bir çok farklı alternatif seçeneği sunarak müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor. 2017 genç odası modellerinden olan Flora kullanışlı yapısıyla dikkat çekiyor.Country tarzı genç odası modeli olan Flora modelinde dilerseniz cibinlik modelide bulunuyor. Resimdeki genç odası modelinde Menekşe halı modeli, dream güneşlik modeli bulunuyor. Çilek mobilya Flora çekirdek genç odası fiyatı peşin 3,455 Tl, taksitli fiyatı 3,716 Tl.

Çilek mobilya Flora genç odası

Çilek mobilya Flora genç odası

Çilek mobilya’nın genç kızlarınız için ürettiği cibinlikli genç odası takımı modeli oldukça şık. Pembe ve beyaz renginin birlikte kullanıldığı oldukça kullanışlı bir model olan Yakut genç odasına uygun kitaplık, çalışma masası, genç odası ile uyumlu perde ve aydınlatma ürünleride bulunuyor. Ortadaki Rosa halı modelini Çilek mağazalarında bulabilirsiniz fiyatı ise 229 Tl. Genç odası aydınlatmasında ise pembe ve beyazın birlikte olduğu Dotty tavan aydınlatması 248 Tl. Çilek mobilya Yakut çekirdek genç odası fiyatı 2,637 Tl, taksitli fiyatı ise 2,835 Tl.

Çilek mobilya Yakut genç odası modeli

Çilek mobilya Yakut genç odası modeli

Gençlerin hayal dünyası oldukça geniştir. Çilek mobilya genç odası tasarlarken gençlerin hayal dünyasındaki ürünleri düşünerek şık ve kullanışlı modeller tasarladı. Trio genç odası modeli oldukça fonksiyonel ve şık bir ürün olarak dikkat çekiyor. Çilek mobilya Trio genç odası takımının karyola başlığında çift taraflı renk ve desen tercihi sunuyor. Zevkine göre istediğiniz tasarımı seçip, dilediğinizi kullanabiliyorsunuz. Ayrıca karyolanın altına ekstra saklama alanı olarak kullanabileceğiniz bazayı dilerseniz ekletebiliyorsunuz. Bu saklama alanının üst kısmını ise oturma alanı gibide kullanabilirsiniz. Bu saklama alanı için ekstra ödeyeceğiniz ücret ise 319,00 Tl. Oldukça estetik olan Çilek genç odası fiyatı 3,505 Tl, taksitli genç odası fiyatı ise 3,769 Tl.

Çilek mobilya Trio genç odası modeli

Çilek mobilya Trio genç odası modeli

 

Ev Dekorasyon Modası

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

2 adet yorum var.

  1. […] genç odası modellerinde ise sektörün duayenlerinden olan Çilek mobilya genç odası modelleri damgasını vuracağa benziyor. Firmada oldukça şık tasarımlar bulunuyor. Özellikle Romantic […]

  2. […] ranza tasarımı. Çilek mobilya Royal genç odası ranza fiyatı 1,099 Tl. Bu ürünün ayrıca genç odası modelide bulunuyor. Ürüne uygun kitaplık, şifonyer, komodin gibi ürünleride Çilek mobilya […]

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun
Doğtaş Koltuk Takımı