Banyo fayans modelleri

kahverengi banyo fayans modelleri
Paylaş
 

Banyo ev dekorasyonu içerisin de en çok araştırılan ve merak edilen konular arasındadır. Banyo dekorunun en çok etkileyen ve görünümünü değiştiren ise banyo fayans modelleridir. Fayansların görünümü, rengi ve modeli güzel bir dekor için oldukça önemlidir. Yani banyo aksesuarları kadar önemli olan bir etkendir. Banyo insanların huzurlu, rahat ve temiz hissetmeleri açısından önemli olduğu gibi şık bir banyo insana iki kat huzur sunmaktadır. Günün yorgunluğu en iyi banyo yaparak atılmaktadır. Şık ve göze hitap eden bir banyo sizlere dekorasyon açısından daha kullanım sunmaktadır.

Banyo fayans modellerini incelerken dekor açısından önemli olmasından ziyade temizlik açısından tercihi de oldukça önemlidir. Özellikle bayanların en çok şikâyetçi olduğu konulardan birisi fayansların kir, kırıntı ve kıl gibi etkenlerin göz önüne sunulmasıdır. Bunun önüne geçmek için fayans tercihi yaparken kolaylıkla temizlenecek ve dökülen şeyleri gizleyecek fayanslar tercih etmelisiniz.

Fayans tercihin de dekor açısından tercih yapılırken dikkat edilmesi gerekenlerin en başında banyonun geniş ya da dar olması önemlidir. Banyonuz küçük ise mutlaka açık renk fayanslar tercih etmelisiniz. Çünkü küçük alana koyu renk daha çok boğar ve dekor açısından kötü bir görüntüye sebep vermektedir. Geniş olan banyolar ise iki renk ya da dekoratif desenleri seçebilir ve rahatlıkla kullanabilirler. Geniş banyolar için fayans seçimleri oldukça geniş olup size hitap eden seçeneği seçebilir ve kullanabilirsiniz.

 

2017 Banyo Fayans Modelleri

Ev Dekorasyon Modası

 

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun
Doğtaş Koltuk Takımı