2017 İkea köşe kanepe modelleri

ikea miara köşe koltuk takımı
Paylaş
 

2017 yılına girdiğimiz şu aylarda yeni ev kurmak isteyen çiftler bir çok mağazaya akın ediyor. 2017 İkea köşe kanepe modelleri köşe koltuk takımı arayan çiftler için bu sene büyük olanaklar sunuyor. Birbirinden farklı köşe koltuk takımlarıyla bu sene de İkea büyük efor yakalıyor.

İkea Söderhamn köşe kanepe modeli

İkea köşe koltuk modelleri dediğiniz anda aklınıza ilk Söderhamn köşe kanepe modeli gelecektir. Tarzının ciddiyeti ve şıklığıyla büyük beğeni toplayan ve bir çok yeni evli çitfin tercihi olan bu model uygun fiyatıyla da dikkat çekmekte. Renk seçeneği olarak bir çok renkte bulunan Söderhamn köşe kanepe modeli fiyatı ise 3,348 TL’den satılıyor. Özellikle açık renklerde daha da şık duren Söderhamn köşe kanepe modeli bu sene en çok satılan İkea koltuk modelleri arasında öne çıkıyor.

İkea Norsborg köşe kanepe modeli

İkea mobilya modellerinde en çok gördüğümüz nokta işlevselliktir. İkea köşe koltuk takımlarında da görebileceğiniz işlevselliğiyle Norsborg köşe kanepe modeli daha bi ön plana çıkmakta. Köşe koltuk takımlarında alışık olduğumuz büyük ebatları Norsborg köşe kanepe modelinde göremeyebilirsiniz. Norsborg köşe kanepe modeli hem sağlamlığı hem de kullanımı açısından küçük bir o kadar da rahat bir köşe kanepesi olarak ön plana çıkmakta. Renk seçeneğiyle de bir çok alternatif sunan Norsborg köşe kanepe modeli siyahtan yeşile, pembeden, maviye bir çok renkle mağazalar da sergileniyor. İkea Norsborg köşe kanepe fiyatı ise renk renk fiyatı değişse de 2800 TL ile 3300 TL arasında değişmekte. Evinize ve bütçenize en uygun olan renkteki modeli ve rengi seçerek evinizi güzelleştirebilirsiniz.

İkea Köşe koltuk modelleri ve fiyatları

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun
Doğtaş Koltuk Takımı