2017 Doğtaş Tv ünitesi modelleri

Doğtaş Noble tv ünitesi modeli
Paylaş
 

Tv ünitesi modelleri evimiz için vazgeçilmez öğelerden biridir. Ev dekorasyonunda tv ünitesinin yerinin önemi bilhassa önemlidir. Ev dekorasyonunun tarzına bağlı olarak alınması gereken tv ünitesi modelleri salonlarımızda ya da oturma odalarında kullanılmakta. Günün yorgunluğunu atmak için karşısına geçtiğimiz tv ünitesi modellerinin bir çok evde yanlış kullanımını görebilirsiniz. Bunlardan bir kaçı renkleridir. Yüksek parlaklıkta renkleri içinde bulunduran Tv üniteleri Tv izlerken sizleri yorabilir; yani dinlenmeye çalışırken gözlerinizi daha da yorma şansınız olabilir. Bunun yerine ev dekorunuzla birlikte olan renkleri seçmeye özen göstermeniz televizyon izlemeyi daha zevkli kılabilir. Türkiye’de bir çok mobilya mağazasında bir çok tv ünitesi modeli bulabilirsiniz. En önemlisi her zaman sizi yansıtan, sizin seveceğiniz ve evinizi çok sıkmayacak bir tv ünitesi seçmenizdir. Ev dekorasyonu modellerinde bir çok evde duvardan duvara kitaplıkları olan ve oldukça büyük Tv üniteleri görmüşsünüzdür. Eğer tayinci ya da kiracı değilseniz bunu tercih edebilirsiniz. Ancak eğer sürekli taşınma şansınız varsa duvardan duvar ünitesi sizi ciddi anlamda yorabilir. Bunun yerine sade ve şık daha kaliteli tv sehpası modelleri sizin evinize daha uygun olacaktır. Ancak iyi ve kaliteli bir tv ünitesi modeli için bütçenizi biraz zorlamanız gerekebilir.

En güzel tv ünitesi modelleri Doğtaş

Tv ünitelerinin bir diğer önemi ise son yıllarda gelişen teknolojiyle yüksek fiyatlara aldığımız televizyonların muhafaza edilmesinin önemidir. Her yıl her firmanın geliştirdiği tv ünitesi modellerinde 2017 yılında bizleri daha çok modelin beklediğini söyleyebiliriz. Her firmanın ilk hedefi olan kabloların görünmemesi durumu, üstüne titrenilen önemli bir durumdur. Dekorasyonunuz da kablonun gözükmesi kadar göze batan ve kötü duran çok az şey vardır. 2017 yılında gelişen teknolojiyle bu sorunda artık aşılmış denebilir. 2017 tv ünitesi modellerinde bir çok firmada farklı fiyatlarda tv ünitesi bulabilirsiniz. Yani 200,300 liraya da tv ünitesi alınabilir, 8-10 bin TL’ye de…

Gelelim Doğtaş’a. Mobilya denildiğinde aklımıza gelen firmaların içinde olan Doğtaş mobilya Tv ünitesi modellerinde de uzman diyebiliriz. Genellikle tv ünitelerini yemek odalarının yanında satabilmek için tasarlayan firma Tv ünitelerinin tek alınabildiğinde de dekorunuzu tamamlayabileceğinizi garanti ediyor. Şıklığı ve uygun fiyatlarıyla Doğtaş tv ünitesi modelleri modern tarz da, country tarzında ya da avangart tarzında bulunabilir. Modern tarzda ki tv ünitesi modellerini ev dekorasyonunuzda modern dekorlar varsa kullanabilirsiniz. Modern dekorasyon örneklerine baktığınızda beyaz ve modern dekorasyonun daha şık durduğunu görebilirsiniz.

Doğtaş tv ünitesi modelleri

Doğtaş tv ünitesi modelllerinde tercih edebileceğiniz bir çok model bulunmakta. Bunların en başında Brina, Casablanca ve Briza modelleri geliyor. Ancak firmanın en çok satan mobilya modellerinde Dolce Vita, Country ve Noble modelleri.

Dolce Vita Tv ünitesi modeli

Dolce vita kelime sözcük anlamı tatlı hayat olarak lugatımızda yer kazanmıştır. Tv ünitesi modeline baktığınızda altın süslemelerle ve şık tasarımıyla büyük övgüyü hak ettiğini söyleyebiliriz. Renk olarak beyaz ve altın deseniyle daha çok avangart tarzı dekorasyonlara hitap ettiğini söyleyebiliriz. Ayrıca boyut olarak küçük ve şık olan tv ünitesi kiracılara ve taşınanlara büyük kolaylık sağlıyor. Boyutuyla ve tasarımıyla kazandırdığı avantajlarla bir çok yeni çiftin tercihleri arasında bulunan Dolce Vita tv ünitesi Doğtaş’ın en gözde tv ünitesi modelleri arasında. Dolce vita tv ünitesi modelinin bir diğer önemli özelliği ise üst modülü. Üst modülünde dikdörtgen bir kutu bulanan Dolce vita tv ünitesi modeli bu sayede kitaplarınızı ya da başka eşyalarınızı kolaylıkla stoklayabilirsiniz. Peki Dolce Vita tv ünitesi modeli ne kadar ? Dolce Vita tv ünitesi fiyatı tam olarak 4.870 TL. Fiyat olarak biraz pahalı tabii ki. Ancak kalitesine baktığınızda bunu hak ettiğini söyleyebiliriz. Dolce Vita tv ünitesini üst ve alt modül tam olarak almak isterseniz alt modül fiyatı da 2.515 TL’ye satılıyor.

Doğtaş Dolce Vita Tv Ünitesi modeli

Doğtaş Dolce Vita Tv Ünitesi modeli

Country tv ünitesi

Country İngilizler tarafından ülkemize kazandırılmış mobilya türü olarak satılmakta. Doğtaş mobilya Country yemek odası, Country yatak odası ve Country oturma gruplarını da tv ünitesi modelleriyle satmakta. Bütün evinizi Country ile güzelleştirmek isterseniz Doğtaş ile bunu yapabilirsiniz. Tv ünitesi modellerinde Country tarzı son yıllarda çok tutulmakta. Doğtaş mobilya da burada biraz ileri gitmiş ve tv ünitesi modeliyle vitrini birleştirmiş. Böylece yerden de tasarruf etmiş olabiliyorsunuz. Bunun dışında Country tv ünitesinde 2 adet de çekmece bulunmakta. Tv ünitesinin üst kısmında ise 2 adet raf ve 2 adet kapaklı dolap bulunmakta. Buralarda da dekoratif süslerle dekorasyonunuzu zenginleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra küçük bir eviniz var ve vitrinle hiç uğraşmak istemiyorsanız tv sehpasını ve üstündeki kitaplığı parça parça alma şansınız da var. Bu da firmanın müşterilerine sağladığı en büyük avantajlardan.

Doğtaş Country tv ünitesi modelleri

Country tv ünitesi ise Country’nin evrensel rengi olan beyaz rengiyle bezenmiştir. Beyaz bir ev dekorasyonunda mükemmel durabilecek bu tv ünitesi fiyatı ise oldukça uygun. Tv sehpası, vitrin ve kitaplığıyla birlikte komple fiyatı 3.915 TL olan Country tv ünitesi firmanın en pahalı 2.tv ünitesi modeli oluyor.

Noble tv ünitesi 

Noble tv ünitesi. Noble asillik ve soyluluğu çağrıştırıyor. Noble tv ünitesi iki parça olarak satılmakta; Tv sehpası ve Tv standı. Duruşu ve kalitesiyle dikkate çeken Noble Tv ünitesi bu senenin en çok tercih edilen tv ünitesi tarzları arasında. Kahverenginin modası geçti diyebilirsiniz tabii, ancak soylu ve asil görünen bir mobilyayı herkes evinde görmek ister. Bu üniteyi bu kadar vazgeçilmez yapan da bu diyebiliriz. Renginin ve tasarımının birbirini tamamlamasıyla daha da şık görünen bu tv ünitesi modeline göre fiyat olarak da oldukça uygun.

Doğtaş Noble tv ünitesi modeli

Noble tv ünitesi alt standıyla birlikte tam olarak 3.910 TL’ye satılıyor. Üst modülü de almak isterseniz 3.285 TL de ona vermek durumundasınız. Noble tv ünitesi üst modülü demişken üst modülde Televizyon koyacağınız yerin yanı sıra iki tarafında da kitaplar koyabileceğiniz raflar bulunmakta. Ayrıca büyüklük olarak da duvarınızı dolduracak bir boyutta olmasıyla salonunuzu ya da oturma odanızı daha da şık gösterebilme özelliğine sahip.

Evdekorasyonmodasi.com

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun
Doğtaş Koltuk Takımı