2017 Doğtaş köşe koltuk takımı modelleri

Doğtaş yataklı köşe takımları
Paylaş
 

Köşe koltuk takımları son yıllarda evler için en çok tercih edilen koltuk modellerinden olmuştur. Özellikle ev dekorasyonunda köşe koltuk takımına büyük bir ilgi ve talep vradır. 2017 yılında köşe koltuk takımlarının tercih edilmesi daha da çok bekleniyor.  Unutmayalım ki evlerimiz bizim için en önemli alanlardan biridir. Bu yüzden evlerimizde şıklık ve konforu yakalamak için en güzel ve en rahat koltuk takımlarını seçmemiz elzem. Hem rahatlığı hem de duruşuyla evlerimizde güzel bir ortam yaratmamıza yardımcı olan köşe koltuk takımlarını bir çok mağaza farklı fiyatlara satmakta. Bunların içinde yıllardır mobilya konusunda deneyimiyle bir çok müşterisini memnun etmiş bir firma olan Doğtaş’ı da görebilirsiniz. Unutmayın ki evinizi dekore ederken mutlaka ama mutlaka tasarım kadar kaliteye de önem vermelisiniz. Yani olayı şu şekilde anlatalım ; uygun fiyatlı diye tanınmamış bir mağazadan mı yoksa Doğtaş gibi adını yıllarca mobilya sektöründe başarıyla taşımış mağazaları mı tercih ederdiniz ?

Köşe koltuk takımı modelleri herkes tarafından beğenilirken dikkat edilmesi gereken bir çok husus ortaya çıkmaktadır. Bunlardan ilki evin büyüklüğü. Eğer küçük bir eviniz varsa ve köşe koltuk takımı eğer size sıkıntı olacak şekildeyse kesinlikle tercih etmeniz önerilmez. Kiradaysanız ve kısa süre sonra taşınma durumunuz varsa mutlaka ama mutlaka normal koltukları tercih etmeniz gerekir. Özellikle ayrılmayan ve sabit kullanım dışında kullanılamayan bir köşe koltuk modeli alacaksanız mutlaka ama mutlaka bu hususa dikkat etmeniz şart. Çünkü bir sonraki evinizde alanınız küçük olursa köşe koltuk takımınız sizin kabusunuz olabilir.

Bir diğer dikkat edilmesi gereken husus ise rahatlık. Biliyorsunuz ki rahat olmayan bir koltuk takımı size evinizde büyük eziyetler verebilir. Bu yüzden öncelikli olarak rahatlığa dikkat etmeniz şart. Bilhassa oturma odanızda geçirdiğiniz zamanı göz önüne aldığımızda mutlaka ama mutlaka konfor ilk önceliklerinizden olmalı. 2017 yılında köşe koltuk modellerinde göreceğiniz en önemli özelliklerden biri de konfordur. Duruş olarak hantal bir köşe koltuk takımına sahip olsanız da konfor olarak köşe koltuk takımınız her zaman kaliteli olmak durumunda.

2017 Doğtaş köşe koltuk takımı modelleri

2017 Doğtaş köşe koltuk takımı modelleri

Doğtaş köşe koltuk takımlarına baktığınızda gözünüze bir çok model çarpmakta. Her şekilde salonunuza uygun ve şıklık olarak da kalite olarak da kendini müşterilerine kanıtlamış olan Doğtaş köşe koltuk takımları bu sene yerini almış mağazalarda müşterilerini beklemekte. Sadece şıklık olarak değil az önce de açıkladığımız husus olan büyüklük konusunda da Doğtaş büyük özen göstermiş. Örneğin büyük köşe takımları bulunduğu gibi firma Matera gibi küçük köşe koltuk takımlarını da salonu uygun olan takımları da küçük salon ve küçük odalar için sergiliyor.

Doğtaş mobilya köşe koltuk modellerinde bir diğer gözünüze çarpacak husus fiyatlar. Doğtaş köşe koltuk takımı fiyatları bu sene oldukça uygun. Şöyle ki pahalı olmasına alıştığımız Doğtaş köşe koltuk takımları fiyat olarak 900 TL’den bile satılabiliyor. Bu uygunlukta bu kadar şık modeller çıkaran firma herkesten büyük övgü almakta. Sadece bununla kalmayıp bir çok kredi kartına da ödeme kolaylıkları sağlayan Doğtaş taksit imkanıyla da müşterilerini yormamakta.

Doğtaş köşe kanepe modellerinde direk gözünüze çarpacak büyük bir detay görebilirsiniz. Bu detay elbete ki renk. Firma genellikle renk olarak açık renklerin üstüne gitmiş. Çoğunlukla krem renginde köşe kanepe modelleri olan Doğtaş 2017 yılında salonlarda beyaz renginin çoğunluklu olacağını öngörmüş olmalı. Ayrıca Doğtaş köşe koltuk takımlarında bir kaç model de koyu renkli tasarımlar görmeniz mümkün. Bu modelleri de modern mobilyalarınız da renk uyumunuza göre tercih edebilirsiniz.

2017 Doğtaş köşe takımı fiyatları

2017 Doğtaş köşe takımı fiyatları

 

Doğtaş Carina köşe takımı

Doğtaş Carina köşe koltuk takımı büyük ya da küçük alanlarınızda size büyük kolaylık sağlıyor. Özellikle dar alanlarda ferah ve iç açıcı dekorasyonuyla Doğtaş bu köşe koltuk takımıyla size daha özgür bir hareket ortamı yaratıyor. Bunun dışında renk olarak krem renginde bulunan köşe koltuk takımını farklı kumaş seçenekleriyle tercih edebilme şansınız var. Yani krem rengine bağlı kalmak zorunda değilsiniz. Bir çok farkı desenle isteğinize göre Carina köşe koltuk takımını özgürce tasarlayabilirsiniz. Tabii tasarım olarak renkli ya da sade bir tasarım çıkarmak sizin elinizde.

Doğtaş Carina köşe koltuk takımı

Doğtaş Carina köşe koltuk takımı

Carina köşe koltuk takımı fiyatına gelirsek fiyat olarak uygun olduğunu söyleyebiliriz. Doğtaş gibi bir firmanın kumaş kalitesinde ve tasarımın şıklığına bakacak olursanız oldukça uygun bir fiyatı olan Doğtaş Carina köşe koltuk takımı bu senenin en çok satılan Doğtaş köşe koltuk takımından.  Peki fiyatı ne ? Doğtaş Carina köşe koltuk takımı fiyatı tam olarak 3.790 TL. Tabii bu indirimli fiyatı ve ne zamana kadar böyle kalacak bilmiyoruz. Normal fiyatı ise 5.916 TL.

Doğtaş Carlino Köşe takımı

Doğtaş Carlino köşe takımı tasarımdaki renk olarak Carina köşe takımına benzese de oldukça farklı bir model. Öncelikle tarzı hem modern mobilayalara hem de country mobilyalara uyabilen bir köşe takımı. Renk olarak yine krem rengini tercih etse de Doğtaş bir çok farklı renk seçeneğiyle size farklı alternatifler sunmakta. Tasarımında sahip olduğu ahşap köşeleriyle bir tık daha öne çıkan Carlino köşe kanepe modeli bu senenin en beğenilen modelleri arasında yer alıyor. Bunun dışında Doğtaş Carlino köşe takımı üçlü, ikili ve tekli koltuklardan oluşmakta. Ayrıca ölçü olarak çok büyük olmaması da küçük salonlu veya oturma odası için köşe takımı düşünenler için büyük bir avantaj.

Doğtaş Carlino köşe koltuk takımı

Doğtaş Carlino köşe koltuk takımı

Doğtaş Carlino köşe takımı fiyatı ise oldukça uygun. Fiyat olarak yüksek olmasına alışkın olduğumuz köşe koltuk takımlarında Doğtaş aynı geleneği sürdürmüyor diyebiliriz. Doğtaş Carlino köşe takımı da diğer köşe takımı modeli gibi indirimde. Normal fiyatı 7.663 TL olan Carlino köşe takımı indirimli fiyatıyla şuan 4.890 TL’ye satılıyor. Ayrıca bir çok kredi kartına da uygun faizlerle taksitler de mümkün.

Doğtaş köşe koltuk modelleri ve fiyatları

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun
Doğtaş Koltuk Takımı